9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 10 Грудня, 2023

Уряд запропонував спростити дозволи на набуття права на землю для промисловості

Уряд схвалив законопроект про спрощення дозвільних процедур для набуття права на землю та для початку будівництва під час реалізації проектів, що спрямовані на відновлення економіки.

Про це передає Національний Промисловий Портал з посиланням на повідомлення Міністерства економіки України.

Під час дії воєнного стану та у відбудовний період підприємці, які реалізують проекти, що входять до Переліку проектів відновлення економіки, отримують максимально сприятливі умови для інвестування.

Це, зокрема:

  • скорочення строків набуття прав на земельну ділянку – з 18 до 3 місяців,
  • право на земельну ділянку набуватиметься без аукціону, без документації з землеустрою, з гарантіями невідчуження ділянки,
  • встановлення та зміна цільового призначення землі зможе відбуватися без дотримання правил співвідношення між видом цільового призначення та видом функціонального призначення території,
  • проектування об’єкта будівництва може відбуватися без дотримання містобудівних умов і обмежень за умови відповідності будівельним нормам.

Проектом відновлення буде вважатися проект, який:

  • має вартість від 500 тисяч євро;
  • спрямований на будь-яку сферу промисловості (за виключенням діяльності з поводження з відходами та будівництва житла).

Для його включення до Переліку проектів відновлення підприємцю слід подати заявку до Міністерства економіки. Уряд схвалив законопроект, який незабаром буде зареєстрований у Парламенті.

Останні новини:

Зараз читають