9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 2 Жовтня, 2023

Уряд виділить 8 млн грн на гранти для розвитку переробних підприємств

Держава надасть до 8 млн грн безповоротної допомоги тим, хто вже має бізнес у сфері перероблення або хоче запустити нові проєкти.

Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання уряду 24 червня, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на AgroPortal.ua.

«Цього тижня Уряд уже прийняв документи щодо запуску програми «єРобота» й анонсував одразу три грантові програми підтримки створення власного бізнесу. Сьогодні ми запускаємо ще три програми, які так само спрямовані на створення нових робочих місць, збільшення доходів українців та розвиток нашої економіки», — зазначив Денис Шмигаль.

Серед них — програма безповоротних грантів на створення й розвиток переробних підприємств. За словами прем’єр-міністра, це можуть бути підприємства у сфері деревообробки, меблевого виробництва, металообробки, агропереробки, виробництва будматеріалів тощо.

«Грант можна буде витратити на придбання обладнання. Головні вимоги до отримувачів: створення не менше 25 нових робочих місць і сплата податків.  Люди, які хочуть отримати грант, повинні представити робочу ідею, чіткий бізнес-план та залучити власні кошти на свою справу», – пояснив прем’єр

Як повідомив Денис Шмигаль, для перших заявників власний внесок за цією програмою має скласти 30%. Також держава надає додаткові можливості отримати доступні кредити за програмою «5-7-9» у розмірі до 16 млн грн.

Останні новини:

Зараз читають