9.5 C
Alba Iulia
Субота, 27 Листопада, 2021

Укрпошта надаватиме послуги з оформлення митних декларацій

“Укрпошта” отримала ліцензію митного брокера

ПАТ “Укрпошта” отримало ліцензію митно-брокерської діяльності та почало надавати послуги оформлення товарів, що підлягають митному декларуванню, для експортерів та імпортерів. Відтепер клієнти національного поштового оператора зможуть у рамках базової послуги “Укрпошти” з міжнародної доставки також оформити сервіс по підготовці вантажних митних декларацій.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Інтерфакс-Україна

Нова послуга орієнтована в основному на експортерів та дозволить замовити необхідні дозвільні документи, обов’язкові при ввезенні певних товарів в окремі країни.

Наприклад, для пересилки насіння рослин необхідно висновок про фіто-санітарний контроль, для пересилки ювелірних виробів – висновок геммолога, для пересилки картин – висновок Міністерства культури. Це при тому, що” Укрпошта “як член Всесвітнього поштового союзу і партнер 192 країн по всьому світу має спеціальні митні правила оформлення і пересилання, які також спрощують роботу для більшості категорій товарів, – підкреслили в компанії.

Вартість тарифів на зазначені послуги у компанії поки що не називають, однак уточнили, що більшу частину консультаційних послуг фахівці “Укрпошти” будуть надавати безкоштовно.

У 2017 році “Укрпошта” збільшила обсяги міжнародних операцій на 34,5% і доставила майже 6 млн кг експортних та імпортних відправлень.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають