9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 5 Грудня, 2021

Українські виробники та інвестори підтримали введення податку на виведений капітал замість податку на прибуток

Український бізнес підтримав заміну податку на прибуток податком на виведений капітал

На зустрічі Президента України Петра Порошенка з українськими виробниками та інвесторами було наголошено, що міжнародні партнери готові надати Україні консультативну допомогу у впровадженні механізму переходу від податку на прибуток до податку на виведений капітал.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Інтерфакс-Україна.

 Ми сьогодні дійсно підняли це питання під час зустрічі з українськими виробниками. І переконалися у потужній підтримці тих виробників, які інвестують в Україну, які створюють нові робочі місця, які займаються виробництвом, які намагаються інвестувати в ті чи інші галузі в тих чи інших регіонах, у потужній стовідсотковій підтримці заміни податку на прибуток податком на виведений капітал, – цитує президента його прес-служба.

За словами Президента на переговорах з президентом Естонії Керсті Кальюлайд  було обговорено досвід цієї країни з імплементації цього податку. Зокрема, досвід Естонії свідчить про те, що це не призвело до скорочення бюджетних надходжень, а головне – це дуже ефективно працює в країнах європейського союзу. Крім того, Естонія готова надати Україні радників.

Президент наголосив, що проти цього закону перш за все ті, хто зацікавлений у виведенні капіталу з України не сплачуючи жодних податків, тож Порошенко закликав народних депутатів швидше приступити до розгляду зазначеного законопроекту.

Повідомлялося, що Президент відклав подання до Верховної Ради законопроекту про податок на виведений капітал, бо це суперечило позиції міжнародних партнерів. У свою чергу, МВФ нещодавно заявив, що заміна податку на прибуток податком на виведений капітал можлива за наявності компенсаторів для покриття бюджетних втрат.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають