9.5 C
Alba Iulia
Субота, 10 Червня, 2023

Україна та Австрія активізують співпрацю у сфері лісового господарства

blank
Центр бизнес-образования Киевской ТПП

10 січня 2017 року відбулася зустріч т.в.о. Голови Державного агентства лісових ресурсів України Христини Юшкевич з Надзвичайним та Повноважним Послом Австрійської Республіки в Україні пані Герміне Поппеллер.

Під час зустрічі сторони приділили особливу увагу розвитку співробітництва у рамках підписаного Міністром аграрної політики та продовольства України Тарасом Кутовим та Федеральним Міністром сільського та лісового господарства, навколишнього середовища та водного господарства Австрії Андре Рупрехтером Меморандуму про взаєморозуміння та співпрацю у сфері лісового господарства. Про це йдется в повідомлені Міністерства аграрної політики.

«Досвід Австрії у веденні лісового господарства дуже цікавий. Співпраця наших держав дасть змогу впровадити ефективні та екологобезпечні технології для лісоуправління. Для мене основне завдання – це збереження біорізноманіття лісів», – зауважила Христина Юшкевич.

У свою чергу, пані Посол зазначила, що Австрія також зацікавлена у розвитку співпраці з Україною. Для цього найближчим часом до України прибуде делегація Федерального Міністерства сільського та лісового господарства, навколишнього середовища та водного господарства.

У зв’язку з цим, сторони домовилися про проведення розширеної зустрічі фахівців лісового господарства обох держав для обговорення питань виконання Меморандуму та напрацювання конкретних кроків його реалізації.

Довідково: Меморандум між Міністром аграрної політики та продовольства України Тарасом Кутовим та Федеральним Міністром сільського та лісового господарства, навколишнього середовища та водного господарства Австрії Андре Рупрехтеромом був підписаний 20 жовтня 2016 року.

Ним передбачається налагодження співпраці, зокрема, щодо:
• ведення лісового господарства на основі об’єктивних даних та інформації (у тому числі даних національної лісової інвентаризації);
• виконання прикладних досліджень стосовно охорони та захисту лісів, лісової генетики, досліджень ґрунтів та екології;
• зменшення впливу змін клімату та адаптації до його змін у лісовому секторі, у тому числі заходів щодо попередження стихійних лих;
• оцінки потреб у лісовій інфраструктурі та будівництва лісових доріг;
• підвищення екологічної обізнаності суспільства, освіти та розвитку екологічної культури населення щодо питань збалансованого лісоуправлінння.

Останні новини:

Зараз читають