9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 9 Грудня, 2022

Україна розширює зону вільної торгівлі з Північною Македонією

Україна та Північна Македонія розширюють зону вільної торгівлі.

Про це передає Національний Промисловий Портал з посиланням на повідомлення прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля.

«Сьогодні в межах візиту в Чехію для участі у першій сесії Європейської політичної спільноти ми зустрілися з Прем’єр-міністром Північної Македонії Дімітаром Ковачевським», – йдеться у повідомленні.

Під час зустрічі був підписаний оновлений додаток до Угоди про вільну торгівлю, що інтегрує ринки України та Північної Македонії з ринками ЄС, Туреччини, Молдови, Грузії, Норвегії, Швейцарії та Ізраїлю через спільну систему правил походження ПанЄвроМед.

Угода спрямована на зменшення цін на македонські товари, які є сировиною для переробних підприємств. Шмигаль впевнений, що це є головною перевагою для промисловості України. Адже тепер українські виробники можуть використовувати компоненти, вироблені в Північній Македонії, для продукції, яка продаватиметься в ЄС.

Повідомляється, що угода також лібералізує аграрні тарифи. Україна отримає доступ на ринок продукції тваринного походження та готової продукції, що сприятиме нарощуванню експорту українських сільгосптоварів.

blank
Танки Т-72 Північної Македонії. Фото з вільних джерел

Нагадаємо, Північна Македонія підтримує Україну у її боротьбі з росією. Це включає постачання різноманітної техніки радянського виробництва. Так, наприклад, підтверджено передачу танків Т-72.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають