9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 10 Грудня, 2023

Україна поставить до Іраку один млн smart-лічильників

Попит Іраку на цю продукцію складає близько 2-х мілліонів одиниць. Українські виробники вже готові забезпечити половину цього обсягу

Нещодавно у Торгово-промисловій палаті України відбувся україно-іракський бізнес-форум, на якому були присутні представники 57-ми іракських та 70-ти українських компаній. Одним з результатів форуму стало бажання замовити smart-лічильники саме в Україні. Такі пристрої дають можливість подобового та погодинного контролю споживання електрики тим чи іншим приладом, що може заощаджити у побуті та на виробництві до 30% електроенергії.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на сторіну Зроблено в Україні.

Нині завершується затвердження цього контракту міністерствами і невдовзі Україна почне постачання. Наразі існує великий потенціал українсько-іракського співробітництва в різних галузях. Обом країнам є що запропонувати одна одній, – сказав Аббас Аль-Нурі, голова іракської частини двосторонньої Ділової ради.

Також, до переліку товарів, постачання яких до Іраку може розширити Україна увійшли продукти харчування (олія, сири, яйця, м’ясо), папір, насіння, косметика, медичні інструменти і навіть алкоголь. Крім того, бізнесмени з Іраку бажають інвестувати – передусім у альтернативну енергетику, енергозбереження, логістику, переробку агропромислових продуктів, фармацевтику. Перспективним напрямом розвитку українського бізнесу є будівництво на території Іраку.

B2B-перемовини показали, що в Україні є багато цікавих пропозицій для іракських бізнесменів. Такі продукти, як солодощі, олія, рис (Херсонський регіон), дерев’яні меблі (Закарпаття) вже експортуються до Іраку. У перспективі на експорт – яловичина, морозиво, юридичні послуги у сфері туризму, логістика, обладнання для енергетичного сектора. Розширення партнерських відносин із Іраком – чудова можливість диверсифікації ринків збуту для України, – сказав президент ТПП України Геннадій Чижиков.

Іракські бізнесмени зазначили, що готові активніше торгувати із Україною, а для цього українським компаніям необхідно інтенсифікувати поширення інформації про свої можливості серед бізнес-спільноти Іраку.

Крім того, іракська делегація закликала спростити візовий режим між нашими країнами й відкривати представництва українських банків в Іраку.

Останні новини:

Зараз читають