9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 6 Жовтня, 2022

Україна може стати торговим мостом між Китаєм і Європою

Україна може стати логістичним хабом для Китаю в рамках поставки китайських товарів до Європи. Про це заявив виконавчий директор Китайської торгової асоціації Руслан Осипенко під час китайсько-українського бізнес-форуму 25 квітня, передає Укрінформ.

Україна отримала унікальні можливості. З одного боку маючи Угоду про асоціацію з Європейським союзом, з іншого – вона приєдналася до ініціативи Китайської Народної Республіки “Один пояс, один шлях” і може стати торговим мостом між Китаєм і Європою. Це, в свою чергу, дозволить китайським підприємствам використовувати Україну як складальний цех, виробничу площадку і логістичний хаб в рамках поставки китайських товарів до Європи, – зазначив Осипенко.

За його словами, логічним кроком для України в використанні свого стратегічного положення повинна стати ініціатива України про початок переговорів з КНР про зону вільної торгівлі.

В кінці 2016 року посол КНР Вей Гу заявив, що країна ініціює створення зони вільної торгівлі з Україною і сподівається на активізацію дослідження цього питання з української сторони.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають