9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 6 Жовтня, 2022

Україна і Туреччина наблизились до створення зони вільної торгівлі

blankПроведено сьомий раунд переговорів про торговельне зближення

У Києві відбувся сьомий раунд офіційних переговорів щодо укладення Угоди про вільну торгівлю між Україною та урядом Турецької Республіки, – повідомила прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі (МЕРТ).

Співголова нового раунду переговорів заступник міністра економічного розвитку і торгівлі – продавці України Наталія Микольська підкреслила, що сторони взаємно зацікавлені в поліпшенні торгових показників за допомогою Угоди про ЗВТ. У той же час Україна внесла певні зміни в проект Угоди, з огляду на поточну економічну ситуацію в світі і практику щодо зобов’язань сторін в діючих угодах про вільну торгівлю з іншими країнами.

Українська сторона наполегливо і послідовно відстоює позицію українських виробників, які мають, як експортні можливості, так і потенціал поставок на турецький ринок, – пояснила пані Микольська.

У МЕРТ нагадали, що за підсумками 2016 року частка торгівлі з Туреччиною в загальному обсязі торгівлі України з країнами світу склала 4,2%. Сальдо торгівлі товарами в 2016 році було позитивним для України і склало $1 млрд. При цьому в минулому році в Туреччину експортовано товарів на $2,1 млрд, а імпортовано – на $0,17 млрд.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають