9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 11 Квітня, 2021

Україна і Туреччина наблизились до створення зони вільної торгівлі

 • Проведено сьомий раунд переговорів про торговельне зближення

  У Києві відбувся сьомий раунд офіційних переговорів щодо укладення Угоди про вільну торгівлю між Україною та урядом Турецької Республіки, – повідомила прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі (МЕРТ).

  Співголова нового раунду переговорів заступник міністра економічного розвитку і торгівлі – продавці України Наталія Микольська підкреслила, що сторони взаємно зацікавлені в поліпшенні торгових показників за допомогою Угоди про ЗВТ. У той же час Україна внесла певні зміни в проект Угоди, з огляду на поточну економічну ситуацію в світі і практику щодо зобов’язань сторін в діючих угодах про вільну торгівлю з іншими країнами.

  Українська сторона наполегливо і послідовно відстоює позицію українських виробників, які мають, як експортні можливості, так і потенціал поставок на турецький ринок, – пояснила пані Микольська.

  У МЕРТ нагадали, що за підсумками 2016 року частка торгівлі з Туреччиною в загальному обсязі торгівлі України з країнами світу склала 4,2%. Сальдо торгівлі товарами в 2016 році було позитивним для України і склало $1 млрд. При цьому в минулому році в Туреччину експортовано товарів на $2,1 млрд, а імпортовано – на $0,17 млрд.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  “Укроборонпром” працює над створенням керованих снарядів 155-мм з дальністю 50 кілометрів

  В України продовжують розвивати тематику керованих боєприпасів в рамках програми "Квітник"/"Барвінок". Про амбітні плани з розвитку боєприпасної...

  Міноборони отримає літак Ан-148 від “Антонова” та гелікоптер Мі-8

  Літак Ан-148-100В та гелікоптер Мі-8МТВ-1 зі складу Державного авіаційного підприємства "Україна" (підпорядкована ДУСі) передають у розпорядження Міністерству оборони України.

  Заводі «Океан» прийняв на ремонт черговий суховантаж (фото)

  У Миколаєві 8 квітня на Суднобудівному заводі «Океан» стало для проходження ремонту судно SOLKA 2.Передає Національний Промисловий Портал з...

  “Укравтодор” розпочав ремонт автодороги на території Чорнобильської зони (фото)

  У Чорнобильській зоні стартували ремонтні роботи на 40 кілометровій ділянці дороги між КПП "Дитятки" і КПП "Прип'ять" та під'їзду до ЧАЕС.

  П’ятий екіпаж катера Island готовий до відправки на навчання у США

  П’ятий екіпаж патрульного катеру Island готовий до виряджання у США на навчання.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Виділено кошти на реконструкцію та розбудову пунктів пропуску на Закарпатті

  Закарпатська область отримає кошти на реконструкцію старих та будівництво нових пунктів пропуску на Українському кордоні з державами Європейського Союзу.

  Проведено стендові випробування двигуна для надзвукової ракети «Блискавка»

  Державне підприємство «Івченко-Прогрес» провело стендові випробування прототипу двигуна до надзвукової ракети «Блискавка».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Уряд вказав джерела фінансування космічної системи «Січ-2-1»

  Уряд вказав джерела фінансування для створення космічної системи «Січ-2-1» в інтересах українських структур і відомств.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...

  Зараз читають

  В Україні легалізували виробництво та продаж медичного канабісу

  Кабінет міністрів ухвалив постанову, згідно з якою деякі медпрепарати на основі канабісу більше не входять до переліку...

  Розпочато випробування нової командно-штабної машини на базі БТР-4 для Таїланду (відео)

  На ДП "Київський бронетанковий завод", який входить до складу ДК "Укроборонпром", пройшов перший етап збирання та пробігових...

  У 2021 році “Укрзалізниця” повинна отримати не менше 10 нових пасажирських вагонів

  Кабінет міністрів України на засіданні 24 березня прийняв План пріоритетних дій уряду, у який входило питання закупівлі...

  Представлено схему нового терміналу аеропорту Дніпра

  "Укрінфрапроєкт" показав схему нового терміналу в аеропорту Дніпра, який зараз знаходиться в процесі будівництва.