9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 29 Травня, 2023

Українські авіалінії запускають рейси в Дубай після узгодження безвізових громадян

Об’єднані Арабські Емірати домовилися надати українським громадянам право працювати або подорожувати в країні без віз та значних пільг. Українські авіалінії знизять ціни на квитки.

Avianews.com повідомили, що українська економічна авіакомпанія SkyUp: Я звернувся до Урядової авіаційної адміністрації з проханням надати необхідні дозволи на здійснення трьох рейсів на тиждень між містами: Києвом – Абу-Дабі, Києвом – Дубаєм та Києвом – Шарджа. Українська авіаційна комісія розгляне заявки, отримані на засіданні 1 січня, після того, як ОАЕ дозволить громадянам ОАЕ працювати або подорожувати без пред’явлення звинувачень, і повинні їх затвердити. Передає arabiatoday.news

2018 рік відрізнявся двосторонніми відносинами між Об’єднаними Арабськими Еміратами та Україною, і цей рік має особливе значення і значення для громадян ОАЕ, його було названо роком “Заєд” у пам’ять про річницю народження засновника покійного батька, за бажанням Бога. – Посол Об’єднаних Арабських Еміратів в Україні.

Наприкінці року та початку нового року ми повинні віддати належне рівню двосторонніх відносин між ОАЕ та Україною, яка в останні роки досягла рівня стратегічного партнерства між двома країнами та народами. Третій спільний комітет між державою та Україною, З важливих угод по зміцненню двосторонніх відносин.

Вся енергія і потужності були мобілізовані, щоб стати роком добра і миру, який торкнувся людства в гармонії з баченням глобальної відкритості та взаємодії Шейха Заїда з його глобальними проблемами. Для досягнення кінцевої мети людства бідність та сталий розвиток повинні бути подолані до 2030 року, а також відносини між ОАЕ та Україною. – Шейх Зайед бен Султан Аль Нахайян.

Ми повинні віддати належне рівню двосторонніх відносин між ОАЕ та Україною, яка в останні роки досягла рівня стратегічного партнерства між двома країнами та народами, де відбувся третій спільний комітет між державою та Україною, Для багатьох знаків я надихнула натхненну структуру.

Відповідно до розвитку відносин, кількість прямих рейсів між двома країнами зросла на 36 рейсів на тиждень, розділених між трьома авіакомпаніями. Культурні та наукові відносини між двома країнами мали частку в підтримці та розвитку їх. Державне посольство відкрило Центр арабських студій в Інституті міжнародних відносин Національного університету імені Тараса Шевченка.

У присутності Його Превосходительства міністра закордонних справ д-ра Анвар Гаргаш: У Центрі арабських студій було відкрито Українську дипломатичну академію та підписано меморандум про взаєморозуміння між Українською дипломатичною академією та Дипломатичною академією ОАЕ.

Останні новини:

Зараз читають