9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 11 Квітня, 2021

Українські авіалінії запускають рейси в Дубай після узгодження безвізових громадян

 • Об’єднані Арабські Емірати домовилися надати українським громадянам право працювати або подорожувати в країні без віз та значних пільг. Українські авіалінії знизять ціни на квитки.

  Avianews.com повідомили, що українська економічна авіакомпанія SkyUp: Я звернувся до Урядової авіаційної адміністрації з проханням надати необхідні дозволи на здійснення трьох рейсів на тиждень між містами: Києвом – Абу-Дабі, Києвом – Дубаєм та Києвом – Шарджа. Українська авіаційна комісія розгляне заявки, отримані на засіданні 1 січня, після того, як ОАЕ дозволить громадянам ОАЕ працювати або подорожувати без пред’явлення звинувачень, і повинні їх затвердити. Передає arabiatoday.news

  2018 рік відрізнявся двосторонніми відносинами між Об’єднаними Арабськими Еміратами та Україною, і цей рік має особливе значення і значення для громадян ОАЕ, його було названо роком “Заєд” у пам’ять про річницю народження засновника покійного батька, за бажанням Бога. – Посол Об’єднаних Арабських Еміратів в Україні.

  Наприкінці року та початку нового року ми повинні віддати належне рівню двосторонніх відносин між ОАЕ та Україною, яка в останні роки досягла рівня стратегічного партнерства між двома країнами та народами. Третій спільний комітет між державою та Україною, З важливих угод по зміцненню двосторонніх відносин.

  Вся енергія і потужності були мобілізовані, щоб стати роком добра і миру, який торкнувся людства в гармонії з баченням глобальної відкритості та взаємодії Шейха Заїда з його глобальними проблемами. Для досягнення кінцевої мети людства бідність та сталий розвиток повинні бути подолані до 2030 року, а також відносини між ОАЕ та Україною. – Шейх Зайед бен Султан Аль Нахайян.

  Ми повинні віддати належне рівню двосторонніх відносин між ОАЕ та Україною, яка в останні роки досягла рівня стратегічного партнерства між двома країнами та народами, де відбувся третій спільний комітет між державою та Україною, Для багатьох знаків я надихнула натхненну структуру.

  Відповідно до розвитку відносин, кількість прямих рейсів між двома країнами зросла на 36 рейсів на тиждень, розділених між трьома авіакомпаніями. Культурні та наукові відносини між двома країнами мали частку в підтримці та розвитку їх. Державне посольство відкрило Центр арабських студій в Інституті міжнародних відносин Національного університету імені Тараса Шевченка.

  У присутності Його Превосходительства міністра закордонних справ д-ра Анвар Гаргаш: У Центрі арабських студій було відкрито Українську дипломатичну академію та підписано меморандум про взаєморозуміння між Українською дипломатичною академією та Дипломатичною академією ОАЕ.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  П’ятий екіпаж катера Island готовий до відправки на навчання у США

  П’ятий екіпаж патрульного катеру Island готовий до виряджання у США на навчання.Передає Національний Промисловий...

  Виділено кошти на реконструкцію та розбудову пунктів пропуску на Закарпатті

  Закарпатська область отримає кошти на реконструкцію старих та будівництво нових пунктів пропуску на Українському кордоні з державами Європейського Союзу.

  Проведено стендові випробування двигуна для надзвукової ракети «Блискавка»

  Державне підприємство «Івченко-Прогрес» провело стендові випробування прототипу двигуна до надзвукової ракети «Блискавка».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Уряд вказав джерела фінансування космічної системи «Січ-2-1»

  Уряд вказав джерела фінансування для створення космічної системи «Січ-2-1» в інтересах українських структур і відомств.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...

  Морська охорона ремонтує черговий сторожовий катер «Гриф» на Азовському морі

  Маріупольський загін Морської охорони Державної прикордонної служби України оголосив про закупівлю послуг з ремонту катера «Гриф».Передає Національний Промисловий Портал з...

  Збройні сили України замовили близько десятка модернізованих БТС-4 у Львівського бронетанкового заводу

  Збройні сили України замовили близько десятка спеціалізованих бронетягачів БТС-4 у Львівського бронетанкового заводу. Про плани з цьогорічного виконання замовлень Міноборони кореспондентам АрміяInform...

  Харків домовляється про виробництво турецьких автобусів Karsan

  У Харкові було підписано Меморандум про наміри співробітництва між Харківською міською радою та турецькою компанією з виробництва автобусів Karsan.

  Спеціалісти КНУ імені Тараса Шевченка сприятимуть розвитку регіонів та ОТГ

  Київський національний університет імені Тараса Шевченка займатиметься освітнім розвитком об’єднаних територіальних громад України. Таку домовленість було затверджено в рамках підписання Меморандуму про співпрацю Університету...

  Зараз читають

  Київський бронетанковий завод передав українській армії ще три модернізованих танки Т-72

  Збройним силам України передали ще три модернізованих на ДП «Київський бронетанковий завод» основних бойових танків Т-72.

  Збройні сили України створюють шість шкіл спеціалізованої підготовки

  У поточному 2021 році в Навчальних центрах Збройних Сил України створять 6 шкіл вузькопрофільної підготовки.

  “Укравтодорі” представив трирічний план трансформації за європейським зразком

  Глава "Укравтодору" Олександр Кубрак представив в ДП "ДерждорНДІ" план трансформації на 2021-2023 роки.Передає Національний...

  Пошуково-рятувальна служба відремонтує адміністративну будівлю в Бердянську

  Казенне підприємство «Морська пошуково-рятувальна служба» реконструює будівлю Морського рятувального підцентру КП “МПРС” у місті Бердянськ Запорізької області.