9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Березня, 2023

У порту “Південний” відкрили унікальний перевантажувальний комплекс зі зберігання блакитної арматури

Вартість комплексу площею 7 тис. кв. м перевищує $ 4,5 млн

На території контейнерного терміналу ТІС в порту “Південний” відкрито новий високотехнологічний перевантажувальний комплекс для блакитної арматури. Комплекс здатний перевалювати 550 тисяч тонн блакитної арматури виробництва” АрселорМіттал”.

Комплекс оснащений чотирма сучасними мостовими кранами українського виробництва. Ємність одноразового зберігання на складі – понад 40 тисяч тонн. При цьому він є повністю водонепроникненим, оскільки арматура чутлива до вологи і опадів.

Склад дозволить зменшити митне оформлення вантажів як в експортному, так і імпортному режимах. Надалі термінал буде використовуватися для імпортних вантажів, які будуть поширюватися по країні залізничним транспортом, – підкреслив голова Одеської митниці Олександр Власов.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на abcnews.

Новий комплекс дозволить збільшити потужності з перевалки контейнерів, зменшити вартість доставки контейнерів в інші регіони України і розвантажити дороги за рахунок залізничних перевезень. Загальна вартість проекту перевищує $ 4,5 млн. Це найбільший склад такого рівня технологічності в Україні – площа становить близько 7 тис. Кв. м.

 

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають