9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 6 Лютого, 2023

У Мінінфраструктури працюють над зниженням ставки ПДВ для внутрішніх авіарейсів

У Міністерстві інфраструктури України працюють над зниженням ставки ПДВ для внутрішніх авіарейсів, повідомив міністр інфраструктури Олександр Кубраков під час форуму “Велике будівництво. Авіація та туризм”, що проходив в аеропорту Бориспіль.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

“На пропозицію нашого авіаційного комітету йде обробка зниження ставки ПДВ для внутрішніх рейсів”, – зазначив він.

Кубраков додав, що зараз вона становить 20%.

“Компромісним варіантом є встановлення ставки ПДВ на рівні 7%”, – наголосив глава МІУ.

Нагадаємо, з ідеєю скасування ПДВ для авіаперевезень усередині України виступив ще на початку жовтня 2019 року ексміністр інфраструктури Владислав Криклій.

“Пропонуватимемо Верховній Раді скасувати податок на додану вартість на внутрішні перевезення. Тому що якось дивно виглядає, що на міжнародні перевезення немає ПДВ, а на внутрішні є”, – сказав тоді він.

У грудні того ж року парламентський комітет з питань транспорту та інфраструктури рекомендував Верховній Раді ухвалити за основу та загалом проєкт закону “Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо сприяння розвитку ринку внутрішніх перевезень авіаційним транспортом” №2425 від 12.11.2019.

Як було заявлено під час обговорення законопроєкту, завданням законодавчої ініціативи є скасування ПДВ на внутрішні авіаперевезення з метою розвитку авіагалузі. Також у профільному комітеті тоді звернули увагу на те, що ПДВ стягується лише за внутрішні перельоти.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають