9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 20 Вересня, 2021

У Мінекономіки заявляють про використання усіх наявних механізмів для захисту інтересів вітчизняних виробників

 • Мінекономіки системно захищає інтереси вітчизняних виробників на внутрішньому і зовнішньому ринках, для чого використовуються усі наявні механізми.

  Про це стало відомо під час зустрічі заступника Міністра економіки України Сергія Теленика, а також – фахівців департаменту зовнішньоекономічної діяльності та торговельного захисту Мінекономіки із представниками компаній та асоціацій, які презентують понад 40 галузей промисловості 13 серпня, передає Національний Промисловий Портал з посланням на Урядовий портал.

  Сергій Теленик пояснив учасникам стратегічне бачення Міністерства щодо захисту інтересів галузей вітчизняного виробництва, а також – ознайомив із прийнятими рішеннями Президента, Уряду та РНБО у цій сфері.

  «Україна потребує розвитку та інновацій. Мінекономіки – завжди на боці виробників, які інвестують у виробництво продукції із високою доданою вартістю. Також ми підтримуємо розвиток бізнесу та створення нових робочих місць. На цьому шляху будемо діяти узгоджено із ключовими інститутами, які представляють інтереси високотехнологічних галузей», – наголосив заступник Міністра.

  Він зазначив на важливості співпраці між державними органами та бізнесом.

  «Ми готові до регулярного діалогу з вітчизняними асоціаціями виробників для вирішення поточних питань і для оперативного реагування на виклики. Разом ми спроможні досягати окреслених результатів», – зазначив Сергій Теленик.

  Учасники зустрічі високо оцінили дискусії та домовилися продовжити співпрацю. Захід відбувся на платформі Комітету Торговельної політики, захисту внутрішнього ринку та захисту конкуренції Федерації роботодавців України.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Україна облаштовує державний кордон з Росією на Сумщині (відео)

  На Сумщині триває активне інженерне облаштування державного кордону з Російською Федерацією.Передає Національний Промисловий Портал з...

  Два балкери доставлять 150 тисяч тонн вугілля з США для роботи українських ТЕС

  Енергохолдинг ДТЕК погодив з компанією HC Trading (Heidelberg Cement Group) постачання в Україну двох суднових партій американського енергетичного вугілля.

  В Україні освоїли виробництво практичних авіабомб

  В Україні опанували виробництво практичних авіаційних бомб для тренування льотного складу Повітряних Сил Збройних сил України.Передає Національний Промисловий Портал з...

  Bees Airline отримала права на чартерні рейси за 12 маршрутами в зимовий період

  Українська авіакомпанія Bees Airline отримала права на виконання чартерних рейсів з Києва та регіональних аеропортів України за 12 маршрутами в зимовий період.

  ЛКМЗ отримав вісім замовлень на виготовлення корпусів БТР-4Е

  Приватне підприємство "Лозівський ковальсько-механічний завод" вчергове обрано переможцем в тендері на виготовлення корпусів для бронетранспортерів й готується до підписання контракту з ДП...

  У Львові за кошти європейських фондів збудували новий спортивний комплекс

  У Львові на вулиці Дорога Кривчицька, 19Д відкрили сучасний спортивний зал «Боско-Арена», що входить у спортивний комплекс Салезіянського Згромадження святого Івана Боско.

  Найбільша баржа України почала працювати у порту Південний (фото)

  У порт Південний була виконана друга поставка товару буксирним складом Гермес-1 і найбільшої в Україні баржі класу "річка-море" Дніпро-AV-01 проєкту D-6000.

  У порту Чорноморська триває будівництво унікального для України двостороннього пірса (фото)

  Компанія Risoil S.A. розмістила в Facebook відеоролик, в якому демонструє прогрес у будівництві унікального для України двостороннього пірса в порту Чорноморськ.

  Зараз читають

  Порт Південний побудує два об’єкти для обробки експортних та імпортних вантажів

  ДП "Морський торговельний порт Южний" планує реалізацію двох великих інвестиційних проєктів, спрямованих на збільшення перевалочних потужностей підприємства....

  Bees Airline отримала права на чартерні рейси за 12 маршрутами в зимовий період

  Українська авіакомпанія Bees Airline отримала права на виконання чартерних рейсів з Києва та регіональних аеропортів України за...

  “Об’єднана гірничо-хімічна компанія” отримала пів мільярда прибутку від основної діяльності

  За підсумками 8 місяців 2021 року "Об’єднана гірничо-хімічна компанія" отримала 473,7 мільйона гривень прибутку від основної діяльності,...

  У Львові відкрили оновлене трамвайне депо (відео)

  Сьогодні зранку, 13 вересня, у Львові відкрили оновлене трамвайне депо, яке розташоване на вулиці Промисловій. Його відновили...