9.5 C
Alba Iulia
Субота, 27 Листопада, 2021

У Івано-Франківську будують індустріальний парк

В Івано-Франківську на території колишнього Арматурного заводу реалізується будівництво сучасного індустріального парку.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на прес-службу міської ради.

Наразі приватна фірма у власності якої перебуває підприємство, веде активні роботи з реконструкції адміністративних та виробничих площ. Площа майбутнього індустріального парку «Аркан» становить 19 га. Вже завершено реконструкцію одного цеху, де планують розмістити виробництво посудин під тиском. Повністю парк планують відкрити через три роки.

Арматурний завод дуже змінився та продовжує змінюватися. Інвестор готує нові площі для того, щоб сюди заходили нові виробництва. Можливостей є дуже багато, тому запрошуємо до нового парку всіх, хто хоче розвивати свій бізнес, – наголосив начальник управління інвестиційної політики міської ради Ігор Попадюк.

blank

Керуючий будівельною частиною індустріального парку «Аркан» Ігор Коць запрошує до співпраці всіх потенційних товаровиробників як національного, так і міжнародного масштабу і наголошує, що ціль парку – відновлення української економіки та товаровиробника. За його словами вже найближчим часом на об’єкт зайдуть кілька потужних логістичних компаній, а це створить кілька сотень робочих місць. Необхідно зазначити, що сам Арматурний завод продовжує працювати на території парку. Він переїхав в один цех та наразі успішно працює.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають