9.5 C
Alba Iulia
Середа, 6 Грудня, 2023

У 2018 році місцеві бюджети зростуть до 230 млрд грн

Згідно з прогнозами, місцеві бюджети за результатами 2018 року зростуть до 230 млрд грн

Протягом січня-березня 2018 року до загального фонду місцевих бюджетів надійшло 51,6 млрд грн. Приріст надходжень до відповідного періоду минулого року становив 10 млрд грн.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Децентралізацію.

Це не просто кошти, які внаслідок фінансової децентралізації отримують місцеві бюджети,  це можливість реалізовувати на місцях проекти, спрямовані на підвищення якості послуг – в освіті, медицині, адміністративних послугах тощо. На цей рік ми визначили 5 пріоритетних проектів. Розробили рекомендації з їх впровадження:  створення сучасних ЦНАПів, Нового освітнього простору, Центрів безпеки громадян, сучасних амбулаторій,  а також ще один напрям – дитячі сімейні будинки. Завдання головам ОДА та органам місцевого самоврядування – готувати проекти і впроваджувати їх, — зазначив Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко

Найвищі темпи надходжень зафіксовано у Полтавській, Сумській та Волинській областях. Найбільший приріст забезпечено по податку на доходи фізичних осіб та єдиному податку.  по податку на доходи фізичних осіб становив 28,4% або 6,5 млрд  грн. Приріст надходжень по єдиному податку – 29,4% або 1,6 млрд грн.

Останні новини:

Зараз читають