9.5 C
Alba Iulia
Субота, 10 Червня, 2023

Тютюнові фабрики відновлюють роботу

Одна з найбільших тютюнових компаній Japan Tobacco International (JTI) після зустрічі з президентом Володимиром Зеленським та міністрами заявила про відновлення виробництва на фабриці в Кременчуці слідом за аналогічною заявою 

“Після продуктивної зустрічі з президентом України ми вирішили повністю відновити виробництво сигарет на фабриці в Кременчуці. З понеділка, 11 листопада, фабрика” JTI Україна “відновить виробництво на всіх лініях”, – повідомив директор з корпоративних питань і комунікацій “JTI Україна” Гінтаутас Діргела.

British American Tobacco також заявила про відновлення виробництва на заводі “В.А.Т.-Прилуки” (Чернігівщина) З 8 листопада 2019 року.

“Ми почули слова підтримки і запевнення про швидке вирішення проблеми, яка завдала шкоди нашій індустрії та економіці країни в цілому. Тому, незважаючи на деяку невизначеність з долею закону №1049, але покладаючись на гарантії президента, ми плануємо поступово відновити виробництво в Прилуках, починаючи вже з 8 листопада 2019 року”, – зазначили в компанії.

Нагадаємо, British American Tobacco 11 жовтня зупинила виробництво на заводі “В.А.Т.-Прилуки”. Своє рішення компанія пояснила ухваленням Верховною Радою законопроєкту №1049. Документ ухвалений Верховною Радою у другому читанні 4 жовтня. У документі йдеться про введення єдиного рахунку для сплати податків і зборів, Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, а також встановлює фіксовану маржу для оптових і роздрібних торговців тютюновими виробами.

“JTI Україна” 22 жовтня заявила про відмову викуповувати замовлені 16 млн акцизних марок на 350 млн грн через скорочення виробництва через “тютюнової правки” в тому ж законопроєкті. В результаті Європейська бізнес-асоціація (ЄБА) звернулася до президента України з проханням не підписувати закон №1049, оскільки це може мати значний негативний вплив на бізнес, економіку України та її інвестиційну привабливість.

Останні новини:

Зараз читають