9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 30 Листопада, 2023

Товарообіг між Україною та Індією зріс на 18%

Обсяг торгівлі між Україною та Індією у 2017 році виріс на 18,8% і склав $ 2,8 млрд

На думку посла Індії в Україні Маноджа Кумара Бхарті, зростання товарообігу у 2018-2019 рр. може скласти 20% і 25% відповідно. Крім того Індія стала першою країною за обсягом експорту української соняшникової олії, Також у 2017 році вперше в Індію з України було експортовано партію бобових.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Інтерфакс-Україна

Тут треба відзначити два важливих моменти. Індія стала п’ятою країною за обсягом експорту з України за кордон. Крім того, Індія є другою країною, в торгівлі з якою Україна має позитивне сальдо. Більш позитивний баланс торгівлі існує тільки між Україною і Єгиптом на $ 1, 75 млрд, тоді як між Україною і Індією – $ 1,65 млрд, – сказав посол.

Ще одним важливим фактором є те, що найбільшу частку в загальній кількості іноземних студентів в Україні в минулому році склали індійські студенти. На даний момент в Україні навчається понад 10,8 тис. індійських студентів, що на 80% більше, ніж у 2015 році.

Я радий відзначити, що майже за два роки ми збільшили кількість індійських студентів з 6 тис. Майже до 11 тис. З огляду на, що кожен з індійських студентів витрачає близько $ 5 тис. На рік на навчання, проживання та особисті витрати, Україна вже заробляє $ 55 млн тільки за рахунок надання освіти індійським студентам, – підкреслив посол.

 

Останні новини:

Зараз читають