9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 29 Вересня, 2023

Товарообіг між Україною і Францією збільшився на 36%

Збільшення двостороннього товарообігу між Україною і Францією на 36% свідчить про те, що зона вільної торгівлі (ЗВТ) Між Україною та Європейським Союзом працює.

Про це сказав міністр закордонних справ України Павло Клімкін на спільному брифінгу з міністром закордонних справ Франції Жаном-Марком Еро, передає УНН .

Насправді ми говорили про двостороннє співробітництво і  Жан-Марк згадав, що насправді з новоствореного кількості робочих місць найбільше створено саме за допомогою французьких інвестицій в Україну і те, що результати економічних реформ зараз відчутні, то, що французькі інвестори думають про Україну, то, що французькі інвестори почали активно працювати в Україні це дуже важливо, – сказав П.Клімкін.

Він зазначив, що «якщо ми подивимося на наш двосторонній економічний оборот – це плюс 36% і це свідчить про те, що наші бізнесмени працюють разом. І зокрема свідчить про те, що ЗВТ між Україною та Європейським Союзом працює і французький бізнес отримує від цього значні переваги». П.Клімкін також висловив упевненість, що «зараз, коли у нас буде нова масштабна приватизація, коли французькі компанії знайдуть своє місце на українському ринку, ми будемо мати ще більш вражаючі цифри».

Останні новини:

Зараз читають