9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 9 Грудня, 2021

Споживчі настрої українців зростають третій місяць поспіль

Індекс споживчих настроїв українців в травні покращився ще на 1,5 пункти

У річному порівнянні індекс споживчих настроїв зріс на 4,9 пункти, а індекс безробіття просів на 5,3 пункти в порівнянні з квітнем до 125,5. Третій місяць поспіль українці також залишаються оптимістичними щодо економічного зростання. Найбільше зріс показник очікуваного зростання економіки країни в найближчі п’ять років – на 2,7 пункти, тоді як індекс очікуваних змін особистого матеріального стану показав зростання на 1,7 пункти – до 61,2.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Інтерфакс-Україна.

Позитивну динаміку також демонструє індекс доцільності великих покупок. Цей показник, згідно з дослідженнями GfK Ukraine зріс на 3,7 пункта – до 69,8.

Найбільшу позитивну динаміку цей індекс показав в таких групах: дохід нижче середнього, у містах понад 100 тис. населення і в групі старшого віку. Цей результат може бути пов’язаний з кінцем опалювального сезону і появою вільних коштів в цих групах, – прокоментували аналітики компанії .

Показник поточного матеріального стану збільшився на 1,4 пункта – до 60,3, хоча щодо поточного особистого матеріального стану українці були налаштовані нейтрально – цей показник показав зростання на 0,8 пункта – до 50,9.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають