9.5 C
Alba Iulia
Субота, 25 Березня, 2023

Щотижня на Львівщині відкриваються два нові підприємства

За даними рейтингу «Європейських міст і регіонів майбутнього» Львівська область належить до ТОП10 регіонів Східної Європи

Зокрема, за такими показниками, як ефективність вкладеного капіталу та промислової оренди, стратегія залучення прямих іноземних інвестицій.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на прес-службу ЛОДА.

Минулоріч ми відкрили 50 нових підприємств. Серед них два найбільші — це японська компанія «Фуджікура», де працює близько 3 тисяч людей, котрі займаються виробництвом електричного обладнання для автомобілів, і німецька компанія «Бадер», що спеціалізується на виготовленні високоякісних автомобільних чохлів. Тут на виробництві задіяно понад 2 тисячі працівників, – говорить голова ЛОДА, Олег Синютка

Цього року Львівська область намагається не зменшувати темп і вийшла на показник щотижневого відкриття двох нових підприємств. Так, у серпні відбудеться чергова важлива подія — розпочне роботу завод французької компанії «Нексанс» (виготовлення бортових електричних мереж). Тут працюватиме більш як 2,5 тисячі людей.

На даний момент, середня заробітня плата на Львівщині становить близько 6 тисяч гривень. В планах державної обласної адміністрації збільшення цього показника до 10—12 тисяч гривень. Крім того, здійснюються заходи з енергозаощадження. Понад 3700 кредитів на енергозбереження уже надано мешканцям Львівщини, зокрема мова йде про «теплі кредити» від уряду. Також область є лідером із впровадження альтернативної енергетики.

Щодо відновлення доріг, то станом на середину липня, в області відремонтовано понад 260 кілометрів дорожнього покриття, із них 138 кілометрів — за рахунок митного експерименту.

 

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають