9.5 C
Alba Iulia
Середа, 22 Березня, 2023

Щодня від війни держбюджет втрачає близько 2 млрд гривень — Мінфін

Міністерство фінансів оцінює щоденні втрати державного бюджету внаслідок відкритої агресії росії проти України у 2 млрд гривень.

Про це заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль в інтерв’ю «Новому Часу», передає Національний Промисловий Портал з посиланням на GMK center.

За його словами, якщо до бюджетних додати інфраструктурні та військові втрати, а також збільшені військові та соціальні витрати, програми підтримки, втрати економіки та підприємств, то загальна сума становитиме близько $565 млрд.

«У країні бойові дії, втрати щоденно змінюються, остаточні розрахунки будуть після. Наразі, якщо говорити про розрахунки Мінфіну щодо втрат бюджету, то втрати України становлять близько 2 млрд грн на день. Якщо говорити про втрати інфраструктури, то за місяць війни вони попередньо становили $119 млрд. Тобто $4,25 млрд на день», – оцінив ситуацію прем’єр.

blank

Зазначимо, що раніше прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що втрати України від військової агресії росії перевищують $1 трлн. Ця сума враховує як вже завдані збитки економіці та інфраструктурі, так і майбутні втрати у наступні роки.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають