9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 29 Вересня, 2023

Що таке промисловість Луганщини в 2016 році

У Луганській області на підконтрольній території помітно поліпшення ситуації в промисловому комплексі області.

blank
rating.lg.ua

Про це, як передають «Донбас. Коментарі», повідомляє прес-служба Луганської обласної військово-цивільної адміністрації на сторінці у Facebook.

За 10 місяців 2016 року обсяг промислового виробництва збільшився на 51% (по відношенню до відповідного періоду минулого року), реалізація промислової продукції збільшилася до 28,8 млрд грн з 18,9 млрд. грн. в 2015 році.

В адміністрації області вважають, що основою збільшення обсягів виробництва стала стабільність роботи провідних підприємств в Луганскій області та їх участь в регіональній програмі розвитку внутрішньо обласної кооперації на 2013 – 2017 роки.

За 10 місяців в внутрішньо обласний товарообіг залучено близько 500 суб’єктів господарювання, обсяги коопераційних зв’язків склали 404,6 млн. грн.

Розглянемо деякі суб’єктів господарювання, а саме:

ТОВ НВП «Зоря» обсяги виробництва збільшило на 50%. На підприємстві освоєно і розпочато виробництво амонітів ГФ-5К і АП-5ЖВ – вибухових речовин для розробки вугільних родовищ, небезпечних за викидами газу і пилу. Перші партії продукції вже були відправлені споживачам.

ТДВ «Попаснянський вагоноремонтний завод» – За рахунок ремонту рухомого складу на 30,6% збільшило обсяги виробництва .

ПАТ «Лисичанський склозавод «Пролетарій» за рахунок розширення ринків збуту збільшив обсяги виробництва на 57,3%. На сьогодні підприємство співпрацює з багатьма регіонами України.

ТОВ ВКФ «ТАНА» в зв’язку зі збільшенням попиту, розширило обсяги виробництва полімерів, поліамідів і композитних матеріалів на 29%.

ПАТ Сєвєродонецьке науково-виробниче об’єднання «Імпульс» – унікальне підприємство, яке спеціалізується на виробництві високонадійних засобів і систем автоматизації для атомних енергоблоків, управління рухом на залізницях збільшило обсяги виробництва в 3,2 рази.

ПАТ «Рубіжанський картонно-тарний комбінат» (збільшив виробництво на 13,4%), ТОВ ВТФ «Шарм» (н 60,3%).
Для довідки всього на підконтрольній Україні території Луганської області діють 513 суб’єктів господарювання, з них 7 – великих, 97 – середніх і 409 – малих суб’єкта.

Для довідки населення окупованої території Луганської області 1 497 170 чол станом на 01.06.2016

Останні новини:

Зараз читають