9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 24 Жовтня, 2021

Що таке промисловість Луганщини в 2016 році

 • У Луганській області на підконтрольній території помітно поліпшення ситуації в промисловому комплексі області.

  rating.lg.ua

  Про це, як передають «Донбас. Коментарі», повідомляє прес-служба Луганської обласної військово-цивільної адміністрації на сторінці у Facebook.

  За 10 місяців 2016 року обсяг промислового виробництва збільшився на 51% (по відношенню до відповідного періоду минулого року), реалізація промислової продукції збільшилася до 28,8 млрд грн з 18,9 млрд. грн. в 2015 році.

  В адміністрації області вважають, що основою збільшення обсягів виробництва стала стабільність роботи провідних підприємств в Луганскій області та їх участь в регіональній програмі розвитку внутрішньо обласної кооперації на 2013 – 2017 роки.

  За 10 місяців в внутрішньо обласний товарообіг залучено близько 500 суб’єктів господарювання, обсяги коопераційних зв’язків склали 404,6 млн. грн.

  Розглянемо деякі суб’єктів господарювання, а саме:

  ТОВ НВП «Зоря» обсяги виробництва збільшило на 50%. На підприємстві освоєно і розпочато виробництво амонітів ГФ-5К і АП-5ЖВ – вибухових речовин для розробки вугільних родовищ, небезпечних за викидами газу і пилу. Перші партії продукції вже були відправлені споживачам.

  ТДВ «Попаснянський вагоноремонтний завод» – За рахунок ремонту рухомого складу на 30,6% збільшило обсяги виробництва .

  ПАТ «Лисичанський склозавод «Пролетарій» за рахунок розширення ринків збуту збільшив обсяги виробництва на 57,3%. На сьогодні підприємство співпрацює з багатьма регіонами України.

  ТОВ ВКФ «ТАНА» в зв’язку зі збільшенням попиту, розширило обсяги виробництва полімерів, поліамідів і композитних матеріалів на 29%.

  ПАТ Сєвєродонецьке науково-виробниче об’єднання «Імпульс» – унікальне підприємство, яке спеціалізується на виробництві високонадійних засобів і систем автоматизації для атомних енергоблоків, управління рухом на залізницях збільшило обсяги виробництва в 3,2 рази.

  ПАТ «Рубіжанський картонно-тарний комбінат» (збільшив виробництво на 13,4%), ТОВ ВТФ «Шарм» (н 60,3%).
  Для довідки всього на підконтрольній Україні території Луганської області діють 513 суб’єктів господарювання, з них 7 – великих, 97 – середніх і 409 – малих суб’єкта.

  Для довідки населення окупованої території Луганської області 1 497 170 чол станом на 01.06.2016


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Міноборони запроваджує сучасні підходи у розробці нового озброєння і техніки

  Міністерство оборони України оголосило про запровадження сучасних підходів у розробці нового озброєння, замість дослідно-конструкторських робіт, які тривають...

  Один з українських агрохолдингів планує збільшити експорт пшениці до Саудівської Аравії

  “Контінентал Фармерз Груп” планує вдвічі збільшити експорт пшениці до Саудівської Аравії.“Контінентал Фармерз Груп” багато експортує зерна в Китай,...

  ЮТЕМ-ЗМК виготовить металоконструкції для добудови аквапарку на Полтавщині

  Завод металоконструкцій і нестандартного обладнання ЮТЕМ-ЗМК підписав контракт на виробництво металоконструкцій для будівництва відкритого аквапарку в Полтавській області.

  В “Укрзалізниці” озвучили собівартість перевезення одного пасажира

  В середньому собівартість перевезення одного пасажира дальнього сполучення для "Укрзалізниці" може досягати 600 гривень, а в приміському - 80 гривень.

  На завершальний етап вийшло об’єднання Турбоатома та Електроважмашу

  Про це розповів виконувач обов'язків голови Харківської обласної адміністрації Олександр Скакун після наради у прем'єр-міністра, присвяченої новому харківському концерну «Українські енергетичні машини».

  У 2023 році може почати роботу Український кліматичний фонд

  Одне з головних завдань - заручитися підтримкою міжнародних фінансових організацій, які зможуть стати інвесторами.Про це передає Національний Промисловий Портал з...

  ВРУ ратифікувала угоду з ЄБРР щодо розвитку логістичної мережі Укрпошти

  Верховна Рада 21 жовтня ратифікувала гарантійну угоду "Проєкт розвитку АТ" Укрпошта ": Логістична мережа і Сільське відділення" між Україною та Європейським банком...

  На Донеччині планують побудувати содовий завод

  У Донецькій області планується створити нове виробництво кальцинованої соди в рамках проєкту індустріального хімічного парку "Слов'янський". Про це повідомляє пресслужба Донецької ОДА,...

  Зараз читають

  Аеропорт Херсон розширить зону вильоту пасажирського термінала (фото)

  Аеропорт Херсон планує розширити зону вильоту терміналу на 3 тисячі квадратних метрів, повідомили на підприємстві.

  В Україні вже реалізують перший проєкт з виробництва водню

  В Україні реалізується проєкт з виробництва 100 МВт водню на рік. Про це сказав...

  У Миколаєві побудують нову дорогу до морського порту

  У Миколаєві розробляється проєкт будівництва дороги в Миколаївський морський порт, яка пройде під Широкобальським мостом.

  Україна вперше за десять років відновила експорт жита в Туреччину

  Компанія ALFA Smart Trading згідно з контрактом експортувала до Туреччини 10,336 тис. тонн жита.