9.5 C
Alba Iulia
Середа, 19 Січня, 2022

Які світові бренди мають прийти в Україну у цьому році

Редакція AIN.UA зібрала у своєму матеріалі інформацію про довгоочікувані бренди, що можуть з’явитись в Україні вже цього року.

Повідомляє Національний промисловий портал.

Відомі світові бренди доволі довгий час не заходили на ринок України, мова йде про такі електронні сервіси як Android та Apple Pay, PayPal, а також ритейлерів на кшталт IKEA, H&M, Starbucks, Amazon та лоукостера RyanAir. Проте минулого року в цьому напрямку відбувся суттєвий рух.

Apple Pay

Так у листопаді 2017 року в Україні з’явився перший глобальний мобільний платіжний сервіс – Android Pay (зараз Google Pay). У “ПриватБанку” розказали, що ще на початку 2017 року Google не розглядав виведення сервісу на ринок України,але змінила своє рішення завдяки комунікації зі сторони банку та MasterCard.

Як розказала гендиректор MasterCard в Україні, Грузії, Молдові та країна Середньої Азіїї Віра Платонова, що коли у країну заходить один гігант, протягом року зайде і наступний. Тому вірогідно, що до кінця 2018 року в Україну зайде конкурент сервісу – Apple Pay.

H&M

Найвідоміші шведські бренд – H&M та IKEA неодноразово намагались зайти в Україну. H&M зареєстрував українське юридичну особу ще у грудні 2013 року, після чого була підписана угода з ТЦ Respublika, але на етапі узгодження документів угоду заморозили.

У грудні 2016 року у Київ прибув Маттіас Ламбер – відповідальний з розвитку ринків компанії. Вже влітку 2017 року у H&M офіційно підтвердили запуск рітейлеру в Україні у 2018 році. Згодом стало відомо, що з новим ТРЦ Lavina Mall була підписана угода на оренду близько 3000 квадратних метрів площі та весною цього року планується його відкриття. Також свідоцтво цьому відкриті вакансії PR & Marketing ManagerOffice Administrator и Construction Project Manager в акаунті H&M у LinkedIn.

IKEA

Щодо спроб вийти на ринок України найбільшої меблевої мережі IKEA, то досвід з нашою країною значно більше та розпочався у 2005 році. Весною 2017 року на запит “Громадського” у компанії офіційно відповіли, що франшиза для України вже надана, але точної дати, щодо відкриття торгівельної мережі немає.

Пізніше вже наприкінці 2017 року IKEA у своєму прес-релізі дала більше деталей про запуск:

“На даний момент IKEA шукає найбільш підходящу бізнес-модель, яка дозволить компанії реалізувати плани у Києві протягом найближчих одного-двох років”

Також у компанії уточнили, що рішення про подальші кроки буде прийнято за результатами дослідження ринку та бажань українських споживачів. Очікується, що IKEA зайде на ринок України протягом 2018-2019 років.

Раніше ми повідомляли, що на український ринок збирається вийти Starbucks — найбільша міжнародна мережа кав’ярень американської фірми Starbucks Corporation зі штаб-квартирою у Сіетлі у штаті Вашингтон.

 

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають