9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 4 Грудня, 2022

В Україні відкрили рекордну кількість нових супермаркетів

В Україні протягом січня-червня 2020-го року було відкрито понад 300 нових продуктових супермаркетів. Це є рекордним показником за останні 10 років.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Інтерфакс-Україна.

Фахівці ринку відзначають, що відкриття нових магазинів обумовлено динамічним зростанням рітейлу після карантинних обмежень. Крім того, мешканці України у цьому році значно рідше відвідували закордонні країни. Через це за оцінками експертів близько $ 3,8 млрд залишилося в Україні, що відкрило ще більші можливості для внутрішнього ринку.

У сегменті FMCG найбільша кількість нових відкриттів припала на мережу АТБ (+56), друге та третє місце посіли мережі “Коло” (+47) та “Делвой” (+18). Мережі Fozzy Group, Varus та Novus збільшили свою присутність на 17, 12 та 8 магазинів відповідно. Найшвидші темпи розширення в першому півріччі в сегменті товарів для будинку продемонстрували данська мережа Jysk (+13), “Епіцентр” (+7) та Leroy Merlin (+2).

У сегменті drogerie найбільшу кількість нових торгових точок за цей час відкрили оператори Eva (+20), Prostor (за рахунок покупки мережі “Космо” збільшив кількість своїх магазинів на 104), OnePrice (+2) і Brocard (+1).

Також активно відкривалися магазини сегмента побутової техніки, електроніка та гаджетів: Eldorado – 7, “Фокстрот” – 4 та “Цитрус” – 2. Серед fashion-рітейлерів найдинамічнішим гравцем була польська LPP, яка запустила дев’ять нових магазинів. Також нові торгові точки відкривали Intertop – 2, Argo – 1, LC Waikiki – 3, H & M – 2, “Адідас Україна” – 2.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають