9.5 C
Alba Iulia
Субота, 1 Жовтня, 2022

Уряд поновив ліцензійний контроль над виробництвом палива, алкоголю та тютюну

Кабінет Міністрів України додав виробництво та торгівлю алкогольними напоями, тютюновими виробами, паливом, зберігання палива до переліку бізнесів, які в умовах воєнного стану не можуть розпочинати діяльність на принципах декларування.

Про це передає Національний Промисловий Портал з посиланням на повідомлення Міністерства економіки України.

Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 10 вересня.

Згідно з ним, до переліку бізнесів, які в умовах воєнного стану не можуть розпочинати роботу на принципах декларування, внесено діяльність у сфері виробництва і торгівлі спиртом етиловим, коньячним і плодовим, зерновим дистилятом, біоетанолом. А також виробництва і торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, рідинами, що використовуються в електронних сигаретах. І, нарешті, діяльність із виробництва, торгівлі та зберігання пального. Відтепер всі ці види діяльності можуть провадитися лише на підставі ліцензії.

На переконання Міністерства економіки, даний крок дозволить збільшити надходження до місцевих бюджетів, запобігатиме можливим зловживанню у сфері обігу товарів, що несуть небезпеку для життя та здоров’я населення.

В міністерстві стверджують, що це посилення контрою є вийнятком і уряд буде продовжувати впроваджувати політику дерегуляції.

Нагадаємо, раніше Кабінет Міністрів схвалив законопроєкт про спрощення дозвільних процедур для набуття права на землю та для початку будівництва під час реалізації проєктів, що спрямовані на відновлення економіки.

Під час дії воєнного стану та у відбудовний період підприємці, які реалізують проєкти, що входять до Переліку проєктів відновлення економіки, отримують максимально сприятливі умови для інвестування.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають