9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 2 Грудня, 2021

“Укрзалізниця” планує заробляти близько 100 мільйонів гривень на рік від здачі в оренду площ на вокзалах

Протягом літа через систему Prozorro.Продажі АТ “Укрзалізниця” планує передати в оренду понад 41,5 тис. кв. м площ 24 залізничних вокзалів.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Щорічно на здачу в оренду такого майна компанія сподівається заробляти не менше 100 млн грн.

“Дотепер максимальний обсяг таких територій по всім вокзалам сукупно становив трохи більше 9,5 тис. кв. м. Майже в 5 разів ці площі збільшили. Для розуміння масштабу – це майже 6 європейських футбольних полів. Далі в наших планах – підготувати 11 вокзалів в концесію і залучення довгострокового інвестора”, – повідомив керівник “Укрзалізниці” Іван Юрик.

Зазначимо, восени 2020 року “Укрзалізниця” повідомляла, що реалізує пілотний проєкт з оцифрування і створення візуальної схеми Центрального залізничного вокзалу Києва, де будуть відображені локації, які можна буде взяти в оренду. Мета – врахувати максимальну кількість площ під здачу в оренду, які зможуть генерувати прибуток для УЗ.

У травні ми повідомляли, що УЗ починає продаж непрофільних активів – на першому етапі визначено 182 непрофільних активів. Для вивчення ринку 11 об’єктів, які вже готові до продажу, виставлять на аукціони через систему Prozorro.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають