9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 28 Вересня, 2023

Українську рибу, продукцію птахівництва, черешню та лохину експортуватимуть до Китаю

Про суттєву динаміку розвитку українсько-китайських відносин розповів голова Держпродспоживслужби Володимир Лапа під час ІІ Українського форуму шовкового шляху, сповіщає прес-служба відомства.

У квітні поточного року Держпродспоживслужба та AQSIQ підписали Протокол інспекційних, карантинних та ветеринарно-санітарних вимог щодо експорту замороженої яловичини з України до КНР. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на LANDLORD.

Україна має право експорту молочної продукції на ринок Китаю. Китайська сторона розширила у 2016 році перелік підприємств, які мають право експорту молочних продуктів до КНР, до 27 операторів ринку.

У вересні 2017 року підписані протоколи фітосанітарних та інспекційних вимог щодо експорту шроту соняшникового та жому бурякового з України до КНР.

За останній рік досягнуто серйозного прогресу в плані доступу на китайський ринок цілої низки товарів, які є критично важливими з точки зору розвитку потенціалу українського аграрного сектору. Навіть більше – у даному випадку йдеться не сировину, а про продукцію з певною доданою вартістю. Тобто доступ до китайського ринку — це ще формування доданої вартості і робочих місць в Україні, — заявив Володимир Лапа.

Наразі компетентні органи України та КНР працюють над розширенням номенклатури рибної продукції, яка може імпортуватися на китайський ринок, постачанням української яєчної продукції, продукції птахівництва, черешні, черешні, лохини тощо.

Останні новини:

Зараз читають