9.5 C
Alba Iulia
Середа, 29 Червня, 2022

Українські виробники презентують свої продтовари на Всесвітній виставці «Експо-2020»

Українські виробники продовольчих товарів презентують себе на «Експо-2020» у рамках «Agrо UA: smart decisions»

Про це передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на повідомлення Міністерства економіки України.

«З 12 по 16 лютого 2022 року на павільйоні України на Всесвітній виставці “Експо – 2020” (м. Дубай, ОАЕ) відбудеться низка ділових та презентаційних заходів за участі бізнес кіл України та ОАЕ у рамках проведення «Agrо UA: smart decisions», – йдеться у повідомленні.

Зазначена серія подій відбуватиметься під час однієї з найбільших і найвпливовіших щорічних виставок харчової промисловості й виробництва напоїв “Gulfood 2022”, що дозволить залучити широке коло стейкхолдерів. Це важлива міжнародна платформа, серед учасників якої понад 5 000 компаній і близько 98 000 відвідувачів з понад 190 країн світу.

Українські компанії 9-й рік поспіль беруть активну участь у зазначеній виставці із представленням колективних експозицій.

У цьогорічній виставці вже близько 40-ка українських компаній також підтвердили свою зацікавленість.

У рамках тематичних днів передбачається:

  • представлення колективної експозиції українських виробників на міжнародній виставці харчової промисловості й виробництва напоїв “Gulfood 2022”;
  • презентація компаній на майданчику українського павільйону на Всесвітній виставці “Експо – 2020” діловій спільноті комплексу “Експо-2020”;
  • проведення B2B та B2G заходів на павільйонах країн-учасниць виставки;
  • відвідання Дубайського товарно-сировинного центру (DMCC).

Нагадаємо, Всесвітня виставка “Експо – 2020” у м. Дубай відкрита з 1 жовтня 2021 року до 31 березня 2022-го. Від початку роботи українського павільйону його відвідало близько 500 тисяч гостей, серед яких – представники урядів, парламентів, бізнесу, діячі культури як з України, так і з інших країн світу.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають