9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 29 Вересня, 2023

Україна зайняла четверте місце серед постачальників агропродукції до ЄС

Україна за підсумками січня-жовтня 2021 року зберегла четверту позицію серед країн-імпортерів агропродукції до Європейського Союзу та залишилась на 14-й позиції за обсягами споживання сільгосппродукції з країн ЄС.

Про це свідчать дані на сайті Європейської Комісії, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на AgroPortal.ua.

Так, обсяги постачання української агропромислової продукції до ЄС склали €5,27 млрд, що на 12,4% перевищує показники цього ж періоду роком раніше. 

У Єврокомісії уточнили, що основними постачальниками агропродовольчих товарів до ЄС стали Бразилія, Великобританія, США, Україна та Китай. На ці країни припадає 36% агропродовольчого імпорту в ЄС у грошовому еквіваленті.

Зріс також обсяг сільськогосподарських товарів, які Україна ввозила з країн ЄС — €2,48 млрд, що на 7,2% більше торішнього показника. 

За даними Єврокомісії, загальний обсяг торгівлі сільськогосподарськими товарами в ЄС (експорт та імпорт) за звітний період зріс на 6% у порівнянні з періодом з січня по жовтень 2020 року, та становив €268,1 млрд.

Останні новини:

Зараз читають