9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 22 Травня, 2022

Україна та Ізраїль обговорили можливості розширення економічної співпраці

30 листопада 2021 року у Єрусалимі відбулося Дванадцяте засідання Спільної українсько-ізраїльської комісії з питань торгівлі та економічного співробітництва.

Про це передає Національний Промисловий Портал з посиланням на повідомлення Міністерства економіки України.

Головували на засіданні Міністр оборони України Олексій Резніков та Міністр житлового господарства, Міністр з питань Єрусалиму та традицій, Міністр з питань зв’язків між Урядом та Кнесетом Держави Ізраїль Зеєв Елькін.

Під час засідання сторони обговорили набирання чинності Угоди про вільну торгівлю між Кабінетом Міністрів України та Урядом Держави Ізраїль, що відбудеться 01.01.2021. Також було визначено головні напрями співробітництва. Ними стали торгівля, сільське господарство, забезпечення продовольчої безпеки Ізраїлю. Також розглянули можливість залучення ізраїльських компаній у національний проект зі створення та реконструкції наявних іригаційних систем на півдні України та домовилися продовжити співпрацю в енергетичній та освітньо-науковій сферах.

Крім того, учасники зустрічі обговорили співробітництво у сфері телекомунікацій. Українська сторона запросила провідні ІТ ізраїльські компанії та інвесторів до участі у четвертому українсько-ізраїльському інноваційно-інвестиційному саміті, який відбудеться 15 грудня 2021 у Києві.

У контексті активізації двостороннього співробітництва у галузі охорони здоров`я сторони домовилися про низку програм стажування для українських лікарів за напрямами онкології, трансплантології та інших суміжних спеціальностей.

Окремо присутні обговорили питання використання в Україні ізраїльського досвіду водоочищення та водопідготовки. Сторони домовилися про започаткування роботи відповідної двосторонньої робочої групи.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають