9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 28 Вересня, 2023

Україна працює над відкриттям нових ринків Африки для вітчизняних виробників

Україна проводить перемовини з країнами Африки щодо відкриття нових ринків для вітчизняних виробників.

Про це повідомила Голова Держпродспоживслужби Владислава Магалецька під час Першого Українсько-африканського форуму економічного та освітнього співробітництва, передає Національний Промисловий Портал.

«Україна поки що не реалізувала свій потенціал торговельного та економічного співробітництва із країнами Африки. Ми більш-менш активно співпрацюємо із країнами Північної Африки, де історично склалися більш тісні взаємозв’язки. Решта ж держав континенту є для більшості з представників нашого бізнесу майже terra incognita, хоча певні зрушення можна спостерігати. Ми бачимо бажання українського бізнесу виходити на ці ринки й будемо максимально сприяти в цьому», – зазначила Владислава Магалецька.

Цього року було відкрито ринок Ефіопії для столових яєць, ринок Лівії для молока та молочних продуктів та племінної великої рогатої худоби, ринок Ліберії для м’яса птиці. Триває робота над відкриттям ринків у Тунісі, Сенегалі, Єгипті, Алжирі, Анголі, Ботсвані, ПАР, Гані, Демократичній Республіці Конго, Кот-д’Івуарі, Ліберії, Лівії, Нігерії, Танзанії та Судані.

«Перемовини охоплюють всі основні регіони Африки. Ми сподіваємося на значне посилення співпраці на континенті та будемо продовжувати нарощувати економічну та торговельну співпрацю», – підкреслила Владислава Магалецька.

Останні новини:

Зараз читають