9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 24 Березня, 2023

У перший тиждень карантину в Україні збільшились продажі нових авто на 74%

Продажі нових легкових автомобілів за перший тиждень карантину в Україні (16-22 березня), в середньому виросли на 74% в порівнянні з “докарантинним” тижнем (9-15 березня). В цілому за березень зростання склало 36%.

Про це повідомляє гендиректор інформаційно-аналітичної групи Auto-Consulting Олег Омельницький на своїй сторінці у Facebook. Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Економічну правду.

“Минулий карантинний тиждень у багатьох операторів приніс зростання числа продажів нових автомобілів на 74% в порівнянні з до карантинного тижня. Тут зіграли свою роль коливання гривні, маркетингові акції у операторів, загальний ажіотаж, і чутки про майбутній дефіцит автомобілів.

На цій хвилі ряд операторів фіксували зростання продажів на 30-90-121%. Але до кінця тижня зростання видохлося, почали закривати автосалони і переходити на продаж (вірніше консультації) в онлайн.

…Поки ж можна констатувати, що за 21 день березня маємо зростання 36% в продажах нових легкових авто в порівнянні з лютим і 17% зростання на ринку LCV”, – пише Омельницький.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають