9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Березня, 2023

Товарообіг між Україною та Японією зріс майже на 40%

Товарообіг Україна–Японія з початку року суттєво збільшився і за 4 місяці 2017 року зріс на 40% порівняно з аналогічним періодом  2016 року.

Про це пововідоммв  перший віце-прем’єр-міністр України – міністр економрозвитку Степан Кубів, передає прес-служба відомства. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на Agravery.

Кубів відзначив позитивну динаміку взаємної торгівлі між Україною та Японією. Він зауважив, що товарообіг Україна–Японія з початку року суттєво збільшився і за 4 місяці 2017 року зріс на 40% порівняно з аналогічним періодом  2016 року.

Він наголосив, що рік Японії в Україні позначається багатьма іншими позитивними українсько-японськими проектами.

Міністр також зауважив, до уже у серпні  розпочнуться переговори Японського агентства міжнародного співробітництва  «Джайка» щодо відкриття офісу агентства в Україні.

Це, безперечно, засвідчує неодмінний успіх України та позитивні результати реформ, які ми проводимо, ― наголосив Кубів.

Він також додав, що важливим вектором співпраці Україна-Японія є робота Спільного комітету з питань співробітництва у сфері поліпшення аварійного реагування на надзвичайні ситуації на АЕС.

Спільні зусилля Мінекономрозвитку, МЗС, Мінекології, Міносвіти та Держагентства (з управління зоною відчуження) та колег з Японії дозволять провести унікальне дослідження на території Чорнобильської зони, як унікальної екологічної лабораторії ― зазначив Кубів.

Він додав, що праця українсько-японських експертів дозволить запобігати майбутнім ядерним катастрофам, знизити шкідливий вплив на екологію та живі організми у зонах, які зазнали радіоактивного забруднення, сприятиме подоланню негативних наслідків такого забруднення. А також дозволить використання результатів спільних досліджень для перетворення забруднених територій на безпечні.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають