9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 29 Січня, 2023

Спеціальні полиці з українськими товарами з’являться у супермаркетах Канади

Ініціатива «українських полиць» у закордонних супермаркетах Ucare by FoodTech Shelf та Канадсько-Українська торгова палата CUCC стали партнерами.

Про це передає Промисловий Портал з посиланням на AgroPortal.ua.

Об’єднавши зусилля, організації працюватимуть для надання допомоги українському бізнесу, говориться у повідомленні Ucare.

«Співпраця CUCC та Ucare полягає в наданні інформаційної підтримки, допомозі у пошуку ділових партнерів та обміні професійним досвідом. Спільною метою організацій є підтримка української економіки шляхом просування українських продуктів», — говориться у повідомленні.

Зазначається, що Канадсько-Українська торгова палата CUCC — бізнес-асоціація, покликана сприяти торгівлі та інвестиційним можливостям у Канаді та Україні, а також розвивати співпрацю між канадськими та українськими державними та приватними зацікавленими сторонами. Наразі СUCC працює над низкою ініціатив для підтримки українського народу, бізнесу та економіки.

«Ucare активно налагоджує партнерські стосунки на ринках Канади, США, Великої Британії, Польщі, Угорщини та Німеччини. Для ритейлерів Ucare відкриває ринок якісних продуктів, маючи прямий доступ до 2000+ українських виробників та готовий цілісний концепт їх просування. Окрім того, наявність «української полиці» збільшить лояльність споживачів до мережі — адже через війну попит на українське в усьому світі значно зріс», — пояснюють у проєкті.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають