9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 2 Квітня, 2023

Продажі електроавтомобілів в Україні зросли на третину

Продажі електроавтомобілів в Україні в січні-березні поточного року зросли на третину в порівнянні з аналогічним періодом 2019 року – до 1,7 тисячі одиниць.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

За цей період українську реєстрацію отримали 409 транспортних засобів. З них 386 штук легкових автомобілів та 23 комерційні авто.

Щодо минулого року реєстрації легкових електромобілів знизилися на 16%, а комерційних майже на 40%. Таке падіння реєстрацій на ринку електромобілів пов’язано з тим, що його левову частку формують старі автомобілі, ввезені з-за кордону, постановка на облік яких в середині минулого місяці, у зв’язку з карантином, була припинена, – йдеться в повідомленні “Укравтопром”.

У легковому сегменті частка бувших у вжитку авто склала 86%, а в комерційному сегменті – 100%. Не дивлячись на всі обмеження, створені карантинними заходами, реєстрації нових легкових електромобілів в березні в порівнянні з березнем 2019 року зросли на 36% – до 53 шт.

Лідером ринку електрокарів залишається Nissan Leaf – 129 автомобілів протягом березня. На другому місці Tesla Model S – 47 авто. Третім за популярністю став Tesla Model 3 – 32 авто. Четверте та п’яте місце посіли Volkswagen е-Golf та Renault Kangoo ZE.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають