9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 8 Грудня, 2022

Одеська область експортує понад чверть власних товарів та послуг до країн Європейського союзу

Одещина експортує понад чверть товарів та послуг до країн ЄС.

Про це стало відомо під час Міжнародного форуму з питань технічного регулювання. У відкритті заходу взяли участь Перший віце-прем’єр-міністр України – Міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів і голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу Одеської ОДА.

В Одеському регіоні маємо постійний ріст експорту нашої продукції. Звичайно, аби вона мала більшу конкурентоспроможність, необхідна гармонізація з директивами Європейського Союзу. Впевнений, що це дасть новий імпульс для розвитку економіки та виходу продукції на світовий ринок. Наразі підприємства регіону здійснюють добровільну сертифікацію продукції на відповідність понад двом тисячам стандартів, — підкреслив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов.

Gallery item

Gallery item

Формування стандартів – це відкриття нових ринків, нових можливостей; це створення додаткової вартості і конкурентності нашої продукції на світових ринках, зазначив Перший віце-прем’єр-міністр України – Міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів.

Форум триватиме два дні. Його основна мета – посилення експортної спроможності української продукції завдяки впровадженню в Україні вимог міжнародного рівня. Планується, що захід відвідають близько 300 учасників, зокрема, міжнародні експерти, представники державних підприємств, бізнес-структур і асоціацій. Також у рамках форуму працює виставка-експозиція провідних підприємств Одеської області та України.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають