9.5 C
Alba Iulia
Субота, 25 Березня, 2023

“Нова Пошта” відкриває відділення у Молдові

Nova Poshta Moldova, що входить до групи компаній “Нова Пошта”, відкриває в Кишиневі перші два відділення. Одне відділення здійснює прийом і видачу відправлень без обмежень по вазі, а інше здійснює прийом і видачу відправлень вагою до 30 кг

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Інтерфакс-Україна.

Відділення будуть працювати з 9:00 до 21:00 з понеділка по суботу. Клієнтам будуть доступні всі послуги компанії: відправка та отримання внутрішніх і міжнародних вантажів і посилок, та послуга упаковки. Надалі комплекс послуг буде розширюватися.

Також на митному терміналі “Нової пошти”, розташованому в Кишиневі, організований пункт видачі і прийому міжнародних відправлень. Там клієнти можуть отримувати свої міжнародні посилки в день розмитнення. Пункт працює з 9:00 до 18:00.

У планах компанії до кінця року – розширити мережу відділень в Кишиневі, а при позитивному досвіді – масштабувати і в інші регіони країни. Відділення працюють за стандартами “Нової поштою” і оснащені всім необхідним для максимальної безпеки, щоб виконувати всі норми карантину.

Шість років ми працюємо на ринку Молдови і вже зарекомендували себе перед нашими клієнтами як сервіс швидкої і зручної кур’єрської доставки по всій країні. Зараз же хочемо надати ще одну можливість – отримувати і відправляти посилки в будь-який зручний час, не чекаючи приїзду кур’єра, – цитує прес-служба СЕО Nova Poshta в Молдові Михайла Поповича.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають