9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 5 Грудня, 2021

Мексиканські «бляхи»: за перший квартал 2018 року було поставлено більше 2,5 тисяч авто з Мексики

Згідно з даними Укравтопрому, за перший квартал 2018 року до України поставили понад 2,5 тисяч одиниць на суму майже 20 млн доларів.

В першу чергу завозять дизельні Volkswagen Golf Sportwagen, повідомляє UBR.

“Вони коштують від 18 тис. доларів. Нові німецькі – 30 тис. доларів. На них черги, але зараз не продають через проблеми з сертифікацією. Завдяки цим машинам Volkswagen в Україні декілька разів був лідером ринку за останні місяці”, – повідомив головний редактор проекту Авто24 Сергій Матусяк.

При цьому відмінність не тільки в ціні. У мексиканських «Гольфів» навіть комплектація багатіша за своїх європейських побратимів. Якщо за $18 тис. покупцеві дістанеться базова комплектація, то за $22 тис. вже можна взяти повний фарш з панорамним дахом, просунутої медіа та аудіосистемою, адаптивним круїз-контролем з системою автоматичного гальмування та ін. Такі не на кожен європейський ринок поставляються.

“Надалі кількість таких машин лише зростатиме. Щоправда, “євроблях” з Мексики поки ще не зустрічав. Можливо, вони і є, але припускаю, що більша частина розмитнюється по типу автомобілів з Америки. Легально”, – зазначив автоексперт компанії Car4you Володимир Валуйский.

За словами експертів, в Україні також стають дедалі популярнішими поставки авто з Канади та Грузії.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають