9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Березня, 2023

IKEA відкриває онлайн продажі в Україні

Шведська компанія IKEA починає офіційні продажі в Україні. Продажі стартують спочатку в режимі замовлення в інтернеті та доставки. На українському сайті компанії вже доступний перелік товарів та ціни на них, але ще немає можливості зробити замовлення.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на BBC-Україна.

Співрозмовники ВВС News Україна, близькі до компанії, вказують, що можливість замовити та оплатити товар з’явиться вже з наступного тижня. Про це офіційно оголосять вже найближчим часом. Наразі вже працює лінія підтримки компанії, де кажуть, що зараз є можливість ознайомитись з цінами та асортиментом, а наступного тижня система продажу має запрацювати у робочому режимі.

Зазначимо, що попри оголошення про вихід на ринок України, у 2018 році компанія оголосила, що це буде “новий міський формат”, а не звичний для Європи величезний торговий центр. У червні 2019-го року компанія почала набирати персонал, проте через проблеми з торговими площами відкриття магазину відклалось.

Нагадаємо, що договір оренди меблевого рітейлера IKEA Україна з ТРЦ Blockbuster Mall у Києві вже підписаний, але у зв’язку з епідемією коронавірусу кінцева дата відкриття магазину IKEA поки що не оголошується.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають