9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 8 Грудня, 2023

Фоторепортаж: як виглядає найбільший UAmade в Lavina Mall

У перший день зими в столичному ТРЦ Lavina Mall почав свою роботу флагман концепт-сторів UAmade. Площа магазина склала 1 000 кв. м, тому реалізувати об’єкт вирішили в новому для мережі форматі: магазину-галереї з коворкінгом і зоною відпочинку, де будуть проходити різні заходи, які, власне, і зробили ім’я бренду ще до виходу в рітейл — у період організації фестивалів UAmade. Як виглядає сьомий магазин бренду, який став найбільшим для мережі, що від нього можна чекати і чому UAmade можна вважати акселератором українських виробників — у репортажі RAU.

Повідомляє Національний промисловий портал.

Відкриття нового concept store мережі став знаковою подією для багатьох. Одних тільки українських брендів у ньому представлено близько 300 і для деяких з них це перший вихід в оффлайн-рітейл. За словами CEO і засновника UAmade Віктора Павлова вони свідомо пішли на експеримент з асортиментом, який зазвичай не прийнято подавати в торгових центрах через його можливу нерентабельність.

«На трьох квадратних метрах можна розмістити 200 одиниць одягу, яка продасться набагато швидше і вигідніше. Але ми вирішили зламати стереотип і залучити крутих виробників лофтових меблів. Буде здорово, якщо великий потік людей зможе приходити в один простір і знаходити не тільки одяг, а й меблі, а також декор від українських виробників», – розповів він.

Директор з розвитку UAmade Христина Кримська також підтвердила його слова, додавши, що до неординарних рішень готовий і споживач.

«Коли ми вперше приїхали дивитися локацію, то відразу загорілися додати меблі і декор, адже досі в Україні ніхто такого не робив. Все більше українців хочуть купувати товари “made in Ukraine”, незважаючи не те, що за ручну працю іноді доводиться платити трохи дорожче», — говорить вона.

Останні новини:

Зараз читають