9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 31 Березня, 2023

Фонд держмайна продав колишнє підприємство “Укроборонпрому” компанії “Епіцентр К”

Фонд держмайна у вівторок, 7 березня, провів аукціон з приватизації цілісного майнового комплексу ДП “Укроборонресурси”.

Передає Промисловий Портал з посиланням на Бізнес Цензор.

Переможцем конкурсу стало ТОВ “Епіцентр К”, яке запропонувало за нього майже 211 млн грн при початковій вартості 17,6 млн грн.

Як ідеться в інформації “Prozorro.Продажі”, загалом у конкурсі взяв участь 21 покупець, а основним суперником “Епіцентру” було ТОВ “Констракшн Машинері” (офіційний дилер техніки JCB в Україні), розташоване по сусідству з “Укроборонресурсами”.

Основна діяльність цього підприємства полягає в комплексній переробці та утилізації майна концерну “Укроборонпром”. Основний вид діяльності – оптова торгівля брухтом.

При цьому, як зазначає фонд держмайна, останні роки підприємство було збитковим та накопичило понад 3 млн гривень боргів.

У власності “Укроборонресурсів” перебувають дві земельні ділянки в Києві (Саперно-Слобідський проїзд, 3) та Стрию (Сколівська, 14) загальною площею 18,28 га.

За умовами продажу покупець підприємства не повинен звільняти працівників протягом шести місяців та повинен розраховуватися зі старими боргами. 

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають