9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 24 Березня, 2023

Електромобілі для населення можуть подешевшати більш ніж на 40 відсотків

blankЕлектромобілі для населення можуть подешевшати більш, ніж на 40 відсотків, якщо законопроект буде прийнято.

Про це заявив Міністр інфраструктури  Володимир Омелян сьогодні під час зустрічі робочої групи, яка працює над заходами зі стимулювання розвитку галузі електричного транспорту в Україні. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Міністерство інфраструктури України.

В зустрічі взяли участь народний депутат України Геннадій Кривошея, представники органів виконавчої влади, профільних асоціацій, громадських організацій та бізнес-кіл.

Під час заходу презентовано робочу версію законопроекту, спрямованого на стимулювання розвитку галузі електричного транспорту, який був розроблений Міністерством інфраструктури спільно з народними депутатами та представниками ринку.

Законопроект передбачає заходи зі стимулювання попиту на електричний транспорт, створення сприятливих умов для залучення стратегічних інвесторів та розвитку національного виробництва, покращення бізнес-клімату для малого та середнього бізнесу у сфері пасажирських перевезень, розвиток інфраструктури та підвищення комфорту володіння електричним транспортом.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають