9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 8 Серпня, 2022

Австралія скасувала імпортні мита для українських товарів

Уряд Австралії оголосив про скасування мит на імпорт товарів з України.

Про це передає Національний Промисловий Портал з посиланням на повідомлення міністра торгівлі й туризму Австралії Дона Фаррелла.

“Скасування тарифів на імпорт до Австралії з України є ключовою частиною поточних зусиль уряду Австралії щодо подальшого поглиблення наших двосторонніх торговельних та інвестиційних відносин. Такі заходи з боку Австралії та інших міжнародних партнерів, які підтримують економіку України та розширюють торговельні можливості, є життєво важливими для відновлення та реконструкції України в короткостроковій та довгостроковій перспективі”, – пише Міністр.

Повідомляється, що скасування мит передбачає зниження тарифів з 5% до нуля протягом 12 місяців на низку українських товарів. Акцизні збори, що застосовуються до палива, алкоголю та тютюнових виробів, залишаться в силі.

“Австралія засуджує односторонню, незаконну та аморальну агресію Росії проти народу України. Цей захід демонструє нашу відданість підтримці економіки України, оскільки вона має справу з триваючими руйнівними наслідками вторгнення Росії”, – наголосив Дон Фаррелл.

У 2021 році український імпорт до Австралії становив близько $122 млн.

Нагадаємо, нещодавно Австралія оголосила про новий пакет військової допомоги для України.

Також, в червні до України прибула партія бронетранспортерів M113 від Австралії.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають