9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 30 Січня, 2023

Релоковані підприємства перерахували до державного бюджету понад мільярд гривень ЄСВ

За 2022 рік релоковані підприємства перерахували до державного бюджету України 1,14 млрд гривень єдиного соціального внеску (ЄСВ).

Про це повідомили у Міністерстві економіки України, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ШоТам.

Повідомляється, що від початку нападу рф 772 підприємства перевезли свої виробничі потужності до більш безпечних регіонів, 605 із них вже відновили роботу на новому місці.

У такий спосіб вдалося зберегти понад 35 тис. робочих місць та створити 7 тис. нових.

Найбільше підприємств релокувалося до:

  • Львівської (28,6%),
  • Закарпатської (17,9%),
  • Чернівецької (12,2%),
  • Івано-Франківської (8,3%),
  • Тернопільської (7,5%),
  • Хмельницької (7,5%) областей.

Серед них найбільше підприємств, що працюють у сфері торгівлі, ремонту автотранспортних засобів і мотоциклів (40,7%) та переробної промисловості (30,2%).

blank
Голова Івано-Франківської ОВА Світлана Онищук та директор КЗПТО Олексій Севастьянов на Калуському майданчику підприємства

Ще 261 підприємство шукає необхідну локацію або спосіб транспортування бізнесу. А 634 підприємства, що подали раніше заявки на переміщення, відмовилися від релокації у зв’язку з деокупацією територій, на яких вони розташовані.

Наголошується, що до програми релокації може долучитися будь-яке підприємство. Власники бізнесу можуть розраховувати на державну підтримку у підборі необхідної локації, допомогу з перевезенням потужностей, розселенні працівників і пошуку нових кадрів та пошуку ринків збуту.

blank

Переміщення здійснюється в один із шістнадцяти регіонів (Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська, Тернопільська, Хмельницька, Чернівецька, Вінницька, Волинська, Рівненська, Кіровоградська, Черкаська, Полтавська, Дніпропетровська, Житомирська, Одеська та Київська (за винятком м. Києва) області).

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають