9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 28 Листопада, 2021

Промислове виробництво у листопаді скоротилося на 7,5%


Протягом листопада 2019-го року промислове виробництво в Україні скоротилося у порівнянні з листопадом минулого року. За підсумками 11 місяців 2019 року обсяг промислового виробництва в Україні знизився в порівнянні з аналогічним періодом минулого року на 1,2%. Таким чином падіння промисловості відбувається шостий місяць поспіль.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на дані Державної служби статистики

У жовтні поточного року промисловість скоротилася на 5%, а у вересні на 1,1%. З корекцією на ефект календарних днів, промислове виробництво у листопаді знизилося на 6,9%.

Падіння було зафіксовано у всіх галузях виробництва. Найбільше падіння зафіксоване у постачанні електроенергії, газу, пари та кондиціонованого повітря – на 12%. У переробній виробництво скоротилося на 6,4%, а у добувній на 7,9%.

По відношенню до жовтня поточного року у листопаді промислове виробництво скоротилося на 4,6%, але з урахуванням сезонного фактора відбулося його скорочення на 1,9%. За підсумками 11 місяців 2019 року обсяг промвиробництва в Україні знизився в порівнянні з аналогічним періодом минулого року на 1,2%.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають