9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 7 Лютого, 2023

Промисловий комплекс Запорізької області демонструє поступове зростання

blankЗ початку року спостерігається тенденція зростання обсягів виробництва у промисловості. Так, у лютому 2017 року обсяги промислового виробництва в області залишилися на рівні попереднього місяця поточного року, а проти лютого 2016 року  зросли на 0,4%. Загалом за два місяці поточного року порівняно з відповідним періодом попереднього року відбулося зростання виробництва на 3,7%. Про це повідомили в Департаменті промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації.

Передає Національний промисловий портал, з посиланням на дані департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Запорізької ОДА.

Зростання обсягів виробництва забезпечили: текстильне виробництво, виробництво одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів –  на 13,7%; виробництво коксу та продуктів нафтопереробки – на 11,0%; виробництво хімічних речовин і хімічної продукції – на 13,6%;  виробництво гумових і пластмасових виробів; іншої неметалевої мінеральної продукції – на 4,6%;  машинобудування, крім ремонту і монтажу машин і устаткуванняна 2,9%.

Разом з тим, відбулося падіння обсягів виробництва в одній із провідних галузей –  металургійному виробництві, виробництві готових металевих виробів, крім машин і устаткуванняна 0,3%.

Зменшено обсяги виробництва також у добувній промисловості і розробленні кар’єрів на  10,7%.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають