9.5 C
Alba Iulia
Середа, 25 Травня, 2022

Підписано закон про 100% гарантії депозитів на час війни

Президент України підписав закон, який запроваджує повну гарантію повернення банківських вкладів у разі виведення банку з ринку протягом дії воєнного стану та трьох місяців після.

Про це повідомив голова фінансового комітету Верховної Ради Данило Гетманцев, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Економічну правду.

Через три місяці після завершення воєнного стану гарантована державою сума обмежуватимуться 600 тисячами гривень, що означає її підвищення втричі з нинішніх 200 тис. грн.

Крім того, законом передбачається вирішення проблеми реструктуризації боргових зобов’язань Фонду гарантування вкладів фізичних осіб перед Міністерством фінансів, а також передбачається, що “Ощадбанк” стане учасником системи гарантування вкладів фізичних осіб з дня набрання ним чинності.

“Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування, крім положень стосовно суми відшкодування коштів за вкладами у розмірі не менше 600 тисяч гривень, які набирають чинності через три місяці з дня, наступного за днем припинення чи скасування воєнного стану в Україні”, – зазначив Гетманцев

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають