9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 19 Серпня, 2022

Підприємства Держрезерву отримали за півроку 193 млн. гривень чистого доходу

За перше півріччя 2017 року державні організації (склади, холодильники, нафтові комбінати) Держрезерву отримали надходжень на суму 50 млн грн. Чистий дохід державних підприємств (елеватори та КХП) склав 193 млн грн.

У відсотковому співвідношенні з попереднім роком ріст надходжень до спецфонду становить 153%, ріст чистого доходу ДП ― 101%. Перше півріччя 2017 року для усієї системи Держрезерву було роком активної модернізації, збільшення потужностей, що найкращим чином відобразилося на фінансових результатах. Загалом на модернізацію у ІІ кварталі направлено 7,2 млн грн.

Про це повідомляє Аgravery з посиланням на прес-службу Держрезерву.

Аграрні підприємства у другому кварталі 2017 показали також позитивні результати з удосконалення операційної діяльності. За зазначений період ДП «Кіровоградський КХП» та «Охтирський КХП» провели ремонти зерносушарок, що значно зекономило витрати на паливо; ДП «Златодар» придбало новий пробовідбірник, який прискорює процес приймання зерна та якісніше й оперативніше дозволяє здійснювати лабораторні дослідження.

Основні грошові потоки агропідприємства очікують у 3-4 кварталах від збору та надання послуг з очищення та сушіння пізніх зернових. За розміром чистого фінансового результату серед ДП у трійку лідерів вийшли: «Хлібна база №73» ― 1 401 тис. грн, «Куліндорівський КХП» ― 1 099 тис. грн, «Хлібна база №85» ― 655 тис. грн.

 

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають