9.5 C
Alba Iulia
Середа, 10 Серпня, 2022

Одеська область лідирує за обсягами зростання промислового виробництва

За результатами 9 місяців 2017 року показник темпу зростання промислового виробництва на Одещині склав +16,8%. Це найвищий показник серед регіонів України

Саме підприємства Одеської області забезпечують левову частку виробництва ряду продуктів в країні. На Одещину припадає 70% усього виробництва м’ясних консервних виробів та автотранспортної техніки (нафто-, газовозів, цистерн для харчових та хімічних речовин); 60% виробництва виноробної продукції країни; більше 20% – соняшникової олії та приблизно 14% – електроенергії від сонячних елекростанцій.

Тенденції зростання в Одеській області спостерігаються у виробництві харчових продуктів (+31,7%), готових металевих виробів (+11,2%), іншої неметалевої мінеральної продукції (+21,5%), машинобудуванні (+2,5%).

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Офіційний портал Одеської області

Приріст прямих іноземних інвестицій у промисловість сягнув 7,2% до початку року, а обсяг інвестицій становив 558,3 мільйонів доларів США. Так, досягнуто домовленості щодо будівництва заводу з переробки сої ТОВ «Дельта Вілмар» вартістю 150 мільйонів доларів США. З групою компаній «Allseeds» підписано угоду на постачання обладнання для будівництва нового олійноекстракційного заводу. Це – комплекс будівель та споруд приблизною вартістю 600 мільйонів доларів. Завершення проекту передбачається до 2020-2021 року зі створенням більше 600 нових робочих місць.

Також укладено Меморандум про співпрацю обласної державної адміністрації з енергетичним холдингом KNESS GROUP по будівництву і обслуговуванню сонячних електростанцій в Арцизькому та Окнянському районах Одеській області.

Паралельно реалізуються інші проекти. У Любашівському районі – будівництво заводу з виробництва біоетанолу та біоТЕЦ. Також введено в експлуатацію новий асфальтний завод у Подільську потужністю 165 тонн на рік  — завдяки цьому створено 100 нових робочих місць. Модернізований Березівський завод натуральних продуктів розпочав свою роботу на повну потужність  — це ще 60 нових робочих місць. Відкрито швейний цех ТОВ «Белста» у Татарбунарах — створено 102 нових робочих місця.

 

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають