9.5 C
Alba Iulia
Середа, 25 Травня, 2022

Об’єднання європейський фермерів COPA-COGECA підтримало скасування торгових бар’єрів для України

COPA-COGECA офіційно підтримала пропозицію Єврокомісії скасувати торгові бар’єри для України.

Про це передає Національний Промисловий Портал з посиланням на AgroPortal.ua.

Вчора, під час офіційної зустрічі в Брюсселі, члени COPA-COGECA висловили повну солідарність з українською агроспільнотою і підтримали ініціативу Єврокомісії щодо скасування квот на українську сільгосппродукцію. Зі сторони українського агросектору у засіданні  взяла участь директор Всеукраїнського аграрного форуму Марія Дідух.

Члени COPA-COGECA підтримали пропозицію, зроблену Єврокомісією у середу, щодо виняткової та тимчасової реорганізації торговельних відносин України з ЄС через агресію росії, а саме — скасування на один рік усіх тарифів і квот на експорт з України, щоб підтримати економіку країни під час війни.

«Враховуючи гуманітарні потреби, контекст війни та її виняткову і тимчасову основу, ми підтримуємо цю пропозицію. Необхідно дотримуватись стандартів ЄС щодо харчових продуктів, зокрема безпеки. Ми разом з інституціями ЄС будемо контролювати її впровадження, щоб уникнути або попередити порушення ринку, особливо в найбільш вразливих секторах», – йдеться у повідомленні COPA-COGECA.

Довідка

Copa-Cogeca – це європейське об’єднання двох масштабних сільськогосподарських організацій COPA та COGECA, що являється однією із найсильніших груп, які представляють інтереси європейських фермерів в загальній сільськогосподарській політиці та інших областях політики, які мають відношення до фермерів та сільськогосподарських кооперативів, таких як: безпека харчових продуктів, здоров’я та добробут тварин, здоров’я рослин, навколишнє середовище, дослідження та інновації, торгівля.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають